Ledce
|
změna č. 2 ÚPO Ledce
|
26. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 RP historického jádra města Jičína
|
15. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibojedy
|
ÚPO Hřibojedy
|
27. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 3 ÚP Pilníkov
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 4 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 10 ÚPSÚ Hořice
|
4. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
26. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚPO Velichovky
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - místní část Šlikova Ves
|
24. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
změny č. 2 ÚPO Měník
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚS k ÚPD Adršpachu - rozvojová plocha Z20 - stavby pro individuální rekreaci
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
změna č. 1 ÚP Těchlovice
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 2 ÚPO Bukvice
|
6. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS S 3/3 Nové Město nad Metují, kú Vrchoviny
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS Velké Petrovice - zastavitelná plocha Z1
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 3 ÚPO Smržov
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - zastavitelná plocha Z17 Saint Gobain Isover CZ - východ
|
2. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
31. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Solnice
|
26. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
3. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚPM Police nad Metují
|
29. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 15
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 1 ÚPO Vestec
|
23. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚPO Mokrovousy
|
4. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
Změna č. 2 ÚPO Obědovice
|
7. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚPO Vitiněves
|
28. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 3 ÚPO Rychnovek
|
29. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
změna č. 1 ÚPO Starý Bydžov
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|