Hořiněves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS zastavitelných ploch Z16 a Z111 Teplice nad Metují
|
13. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 2 ÚPO Bukvice
|
6. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 2 ÚP Velké Poříčí
|
2. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice - změny I.
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - zastavitelná plocha Z17 Saint Gobain Isover CZ - východ
|
2. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
23. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libel
|
ÚPO Libel
|
15. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
31. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚP Solnice
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
23. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚPM Police nad Metují
|
22. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenecká Lhota
|
ÚP Zelenecká Lhota
|
8. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 15
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚP Mokrovousy
|
15. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚP Obědovice
|
6. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPSÚ Libošovice
|
1. 2. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚP Vlčice
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
ÚP Staré Buky
|
28. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚPO Třebihošť
|
19. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 1 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Železnice
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
ÚPO Kovač
|
28. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 104
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
ÚP Janské Lázně
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 7 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 153
|
5. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|