Broumov
|
změna č. 7 ÚP Broumov
|
29. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna II. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
13. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚPO Pecka
|
22. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚP Všestary
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚPO Synkov - Slemeno
|
25. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Revitalizace parkových ploch v Nové Pace - II. etapa
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 28.6.2024
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 2 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
1. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Šonov
|
ÚP Šonov
|
4. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 10 ÚPSÚ Hořice
|
4. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚP Lázně Bělohrad
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - Čeřovka
|
30. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚP Rohoznice
|
17. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚS k ÚPD Adršpachu - rozvojová plocha Z20 - stavby pro individuální rekreaci
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 2 ÚPO Bukvice
|
6. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1a ÚPO Hřibiny - Ledská
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚP Pilníkov
|
18. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
změna č. 1 ÚP Nové Město
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - zastavitelná plocha Z17 Saint Gobain Isover CZ - východ
|
2. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 1 ÚP Chleny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚP Vamberk
|
12. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚP Zachrašťany
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚP Těchlovice
|
6. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Z.S5_PV - Spy
|
5. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚP Lhota pod Libčany
|
12. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Petrovice
|
23. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 3 ÚP Smiřice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚP Jinolice
|
2. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 15
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS Rybná nad Zdobnicí - plochy P1 a Z1
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pohoří
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|