Synkov-Slemeno
|
změna č. 1 ÚP Synkov- Slemeno
|
18. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejného prostranství revitalizace ulice St. Suchardy
|
11. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚP Divec
|
8. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatiny
|
změna č. 2 ÚPO Slatiny
|
12. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 6 ÚP Broumov
|
22. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita západ
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytňany
|
ÚP Rokytňany
|
27. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
ÚPO Hřibiny - Ledská
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Hořice
|
27. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 1 ÚPO Rožnov
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
29. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚP Chleny
|
7. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změna č. 2 ÚPO Velichovky
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 2 ÚPM Dobruška
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPO Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPO Záměl
|
24. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 1 ÚPO Adršpach
|
15. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚP Hořičky
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
změna č. 1 ÚP Těchlovice
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 2 ÚPO Smržov
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 2a ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
30. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
8. 3. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 2 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚP Pohoří
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 ÚP Zdobnice
|
9. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 25
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 78
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚP Stará Paka
|
1. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPO Černý Důl
|
21. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 2 ÚPO Rychnovek
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|