Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
1. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 6 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - Nové Město lokalita Lidické nám. východ - Změna č.1
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
změna č. 1 ÚPO Hořiněves
|
29. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚPO Bukvice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚP Pilníkov
|
18. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚP Vysokov
|
28. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚPSÚ Jinolice
|
15. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
změna č. 1 ÚP Nové Město
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
změna č. 2 ÚPO Barchov
|
25. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 2 ÚPO Chleny a Krchleby
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 6 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 1 ÚPO Smržov
|
6. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚPM Trutnov
|
30. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 20
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚPO Dolní Přím
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
ÚP Klášterská Lhota
|
24. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
11. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pohoří
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚP Doudleby nad Orlicí
|
6. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚP Běleč nad Orlicí
|
29. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 2 ÚPO Vestec
|
12. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 1 ÚPO Černý Důl
|
3. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚP Mlékosrby
|
4. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚP Bílý Újezd
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 3 ÚPO Stará Paka
|
16. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 1 ÚPO Rychnovek
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 9 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
změna č. 1 ÚPO Samšina
|
6. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
změna I. ÚPSÚ Žlunice
|
2. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 1 ÚP Boharyně
|
25. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 1 ÚP Tutleky
|
8. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4A ÚP Strážné
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚP Nechanice
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚP Sendražice
|
23. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS Vysoká nad Labem - zastavitelná plocha Z8 - změna 03/2021
|
14. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 2 ÚP Machov
|
21. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS veřejných prostranství Hořice
|
21. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|