Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
RP Nechanice - JIŽ neplatné
|
26. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Sukorady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 - změna 03/2019
|
26. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 1
|
27. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 230
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 7 ÚPSÚ Smiřice - Holohlavy - Černožice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 1 ÚP Pecka
|
5. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - lokalita
|
5. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ÚP Horní Olešnice - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ 21.6.2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
20. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejných prostranství v ORP Vrchlabí, lokalita Nad Roklí v Lánově
|
26. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
ÚPSÚ Jičín, Holín, Valdice, Čejkovice
|
1. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
změna č. 2 ÚP Machov
|
21. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 3 ÚP Jičín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Hořická - Hradec Králové
|
24. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Sloupno
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚS Rokytnice v Orlických horách, lokalita Z2
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS zastavitelné plochy Z17-OV Hořice ÚS02
|
1. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.2, k.ú. Dobruška
|
29. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
zm.č.1 ÚPSÚ Hronov
|
18. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 3 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS - lokalita Z1, Z3 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - Lokalita u Divadla - zastavitelné plochy Z1, Z2, Z5, Z6, Z16 a navazující území
|
13. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS rekreačního prostoru Čistá - Smrčina
|
3. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
změna č. 1 ÚP Žďárky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|