Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS Velké Petrovice - zastavitelná plocha Z1
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - zastavitelná plocha Z17 Saint Gobain Isover CZ - východ
|
2. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚP Rožnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚPM Police nad Metují
|
29. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚPO Zdobnice
|
13. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
23. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚP Stará Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 104
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 153
|
5. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 149
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní projekt zóny Jižní svahy HK
|
27. 3. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č.- 3 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Syrovátka - Pod cukrovarem - lokalita Z1 a Z5 -
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Podzámčí - Hradec Králové
|
20. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Radechová
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|