Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 130
|
18. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚP Kuks
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚPSÚ Jeníkovice
|
16. 12. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 135
|
29. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Osice
|
ÚP Osice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny č. 6 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚPSÚ Horní Maršov
|
29. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS veřejného prostranství revitalizace ulice St. Suchardy
|
11. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
8. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚP Pilníkov
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita P1 a část Z6
|
14. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚP Lhota poid Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 2 ÚP Libňatov
|
20. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X1 (zastavitelná plocha Z1) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS lokality Z2 - Bílsko u Hořic
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|