Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 6 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
30. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 2 ÚPM Police nad Metují
|
8. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 7
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov - změny II.
|
20. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚPO Dolní Přím
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
změna č. 1 ÚPO Mokrovousy
|
28. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice - rodinné domy na pozemku 326/1, 326/2. 326/3, 326/9
|
2. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Černilov
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
změna č. 1 ÚPO Vlčice
|
13. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚP Nahořany
|
31. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 2 ÚPO Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚP Kosičky
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
7. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 3 ÚPO Černý Důl
|
26. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚPO Stěžery
|
7. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚP Prasek
|
4. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 1 ÚP Bílý Újezd
|
30. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Železnice
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 148-1, 148-2
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚP Olešnice
|
3. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚP Vrbice (JC)
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 10 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z5/sm územního plánu Náchod
|
1. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
změna č. 2 ÚPO Vršce
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Střezetice
|
změna č. 1 ÚP Střezetice
|
1. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
změna č. 1 ÚP Hejtmánkovic
|
11. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Staré Nechanice, plocha A-Z6., A-Z7, A-Z8, A-P1
|
18. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚPO Bohdašín
|
7. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Údrnice
|
ÚP Údrnice
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přepychy
|
1. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 1 ÚPO Borek
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kvasiny
|
2. 8. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|