Slatiny
|
ÚPO Slatiny
|
13. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚP Hořice
|
9. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚP Lázně Bělohrad
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita Blažkov
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 1 ÚP Jičín
|
29. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚPM Hostinné
|
22. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚP Bukvice
|
17. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1B ÚPO Hřibiny - Ledská
|
15. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚP Pilníkov
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚPO Dolany
|
19. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
29. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Lokalita U Lva - plocha přestavby P8
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 2 ÚP Vamberk
|
27. 8. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPO Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice - lokalita P1 a část Z6
|
14. 1. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 2 ÚP Lhota poid Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 2 ÚPO Velké Petrovice
|
12. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚPO Smržov
|
19. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 2a ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
30. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚPM Trutnov
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 1 ÚPO Rožnov
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - Želí
|
11. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Sobotka plocha Z6
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kněžnice
|
ÚP Kněžnice
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
2. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚP Pohoří
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zuastavitelné plochy Z2a a Z10 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS lokalita X3 (zastavitelné plochy Z10, Z12, Z13, Z14, Z15) územního plánu obce Potštejn, k.ú. Potštejn
|
7. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|