Borohrádek
|
změna č. 1 ÚP Borohrádek
|
18. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Bažantnice - zastavitelná plocha Z1-8, vymezená územním plánem Kvasiny
|
12. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 249
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚS Slatina nad Úpou - lokalita VB4, ZB5, ZD4
|
29. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚPSÚ Osečnice
|
9. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
změna č. 2 ÚPO Vršce
|
13. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚP Hlušice
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
ÚPO Radíkovice
|
28. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice, lokalita N-Z26, kú Nechanice
|
4. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 1 ÚP České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
změna č. 1 ÚP Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita B-Z1 - UKONČeNA
|
20. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚS Kvíčala v Úpici
|
15. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚP Deštné v Orlických horách
|
18. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚS Lužany - lokalita Z6, Z7, Z8
|
27. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Šaplava
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Brada-Rybníček
|
ÚP Brada-Rybníček
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚPO Lázně Bělohrad
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Slavoňov
|
5. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚP Bříšťany
|
5. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Rohenice
|
6. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
25. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 1 ÚPO Rodov
|
2. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Petrovice
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna č. 1 ÚP Jičíněves
|
1. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚP Vysoká Srbská
|
9. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚPSÚ Hořice-Březovice, Doubrava, Chlum, Chvalina a Libonice
|
20. 7. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚPO Nová Ves
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚP Hvozdnice
|
29. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 5 ÚPSÚ Podbřezí
|
20. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
změna č. 2 ÚPO Zábrodí
|
11. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-1-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 7 ÚP Dobruška
|
5. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚP Libáň
|
1. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚPO Batňovice
|
15. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 2 ÚPO Klamoš
|
8. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS lokalitay Z17a, Z17b, Z62 a Z75 Bejkovka
|
2. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚPO Sovětice
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší
|
13. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|