Dobřenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 3 ÚP Smiřice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚPO Barchov
|
10. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚP Jinolice
|
2. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚPSÚ Častolovice
|
4. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS Rybná nad Zdobnicí - plochy P1 a Z1
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pohoří
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 2 ÚPO Zdelov
|
5. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
změna č. 1 ÚP Velký Vřešťov
|
16. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS zastavitelné plochy Z 09 Choustníkovo Hradiště
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚP Dolní Lochov
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚP Potštejn
|
25. 2. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚP Žďár nad Orlicí
|
16. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚP Mlékosrby
|
4. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 75
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚP Trutnov
|
16. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚS lokalita RD Záhumna Černíkovice II. etapa - územní studie pro zastavitelnou plochu Z9
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 3 ÚPO Vítězná
|
17. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚPO Stará Paka
|
3. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 16
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS komparativní vyhledávací studie variant silničního napojení průmyslové zóny Zboží a průmyslové zóny Borek v souvislousti s napojením města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11 včetně prověření stavebně technického řešení
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚPO Stárkov
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 2 ÚP Kostelecké Horky
|
30. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚP Janov
|
8. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚPO Kratonohy
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚP Úbislavice
|
21. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚP Česká Skalice
|
7. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚPO Sendražice
|
23. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚP Jaroměř
|
27. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 - změna 03/2019
|
26. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 3 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
|
|
|
|
|
|
|
|