Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasošky
|
změna č. 1 ÚPO Rasošky
|
16. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
ÚP Ledce
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 2 ÚP Jičín
|
7. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
Úrbanistická studie Rokytnice v Orlických horách
|
3. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibojedy
|
ÚP Hřibojedy
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
změna č. 1 ÚPO Písek
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚPO Zábrodí
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚP Hořice
|
9. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 2 ÚPO Veliš
|
2. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚP Záměl
|
3. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 2 ÚP Adršpach
|
8. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚPM Hostinné
|
22. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS ZA ŠKOLOU, Teplice nad Metují
|
6. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
ÚP Bukvice
|
17. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 1 ÚP Lhota pod Libčany
|
21. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 4 ÚP Velké Poříčí
|
16. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚPO Dolany
|
19. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
Územní studie - lokalita Z8
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice - změny II.
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
1. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z83 pod zahrádkami
|
21. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Lokalita U Lva - plocha přestavby P8
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 3 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
14. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libel
|
ÚP Libel
|
3. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
23. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 8 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
20. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚP Police nad Metují
|
25. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 18
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
25. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚP Vidochov
|
7. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
28. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
31. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|