Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 3 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
19. 7. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 3 ÚPO Smržov
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
ÚPO Hrádek
|
17. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Jílovice
|
19. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚPO Zábrodí
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 2 ÚPO Rožnov
|
11. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13b
|
21. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚP Záměl
|
3. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 4 ÚP Velké Poříčí
|
16. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 2 ÚP Meziměstí
|
6. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚP Trutnov
|
19. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
27. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 3 ÚPO Vidochov
|
31. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
19. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Branná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Branná
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚPO Mlékosrby
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚP Klamoš
|
27. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
3. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Libchyně
|
změna č. 1 ÚP Libchyně
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
26. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚS Pohoří - lokalita Z6
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS Kopidlno - lokalita VP8 a OS3 (lokalita bývalého cukrovaru)
|
4. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Zlatá Olešnice
|
ÚP Zlatá Olešnice
|
16. 8. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 2 ÚPO Rychnovek
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚP Vidochov
|
7. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS zastavitelné plochy Z2 k.ú. Potštejn
|
12. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Železnice
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 41
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčkovice v Podkrkonoší
|
ÚP Vlčkovice v Podkrkonoší
|
31. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚP Dolní Přím
|
13. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚPO Nahořany
|
9. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚPO Třebihošť
|
19. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 9 ÚPSÚ Náchod
|
10. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS náměstí Na Skále
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sběř
|
ÚP Sběř
|
22. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
změna č. 1 ÚPSÚ Červená Hora
|
26. 4. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚP Střevač
|
2. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
21. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 3 ÚPO Kramolna
|
15. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|