Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚP Konecchlumí
|
15. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Žďár nad Orlicí
|
20. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
4. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚP Běleč nad Orlicí
|
29. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚP Chudeřice
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚP Vítězná
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚP Žernov
|
15. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚP Mostek
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚP Bílý Újezd
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
ÚPSÚ Ohaveč
|
4. 8. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
ÚP Libotov
|
29. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 3 ÚP Voděrady (nová)
|
27. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚP Staré Místo
|
25. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPM Kostelec nad Orlicí
|
10. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 163
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPO Libuň - Březka, Jivany, Libunec
|
21. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
5. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚPO Králíky
|
23. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚP Semechnice
|
28. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
ÚP Janské Lázně
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 1 ÚP Boharyně
|
25. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚP Česká Skalice
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 3 ÚP Vrchlabí
|
29. 5. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přibyslav
|
20. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
30. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. V. ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚPO Všestary
|
16. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
změna č. 1 ÚPO Suchý Důl
|
24. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemojov
|
ÚP Nemojov
|
27. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚPO Křinice
|
11. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|