Jinolice
|
ÚPSÚ Jinolice
|
15. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚP Vysokov
|
28. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚPO Rožnov
|
20. 8. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
změna č. 1 ÚP Nové Město
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 2 ÚPO Chleny a Krchleby
|
26. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPM Dobruška
|
4. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚPO Adršpach
|
20. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Z.S5_PV - Spy
|
5. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 6 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
21. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
změna č. 1 ÚPO Dobřenice
|
13. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 1 ÚPO Smržov
|
6. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
15. 5. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚS Bačetín - lokalita Z2
|
11. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚPM Trutnov
|
30. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
ÚP Klášterská Lhota
|
24. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
11. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita X4 (protipovodňová ochrana plochy P72 - lokalita Bejkovna)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 3 ÚPSÚ Pohoří
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚS Kunčina Ves
|
10. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
změna č. 2 ÚPO Vestec
|
12. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚP Mlékosrby
|
4. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS Žďárky - zastavitelná plocha Z8
|
15. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 76
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚP Černíkovice
|
2. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 2 ÚPO Nový Ples
|
17. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Doubravice
|
změna č. 1 ÚP Doubravice
|
21. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 3 ÚPO Stará Paka
|
16. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚP Kosice
|
25. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 1 ÚPO Rychnovek
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚP Bílsko u Hořic
|
19. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
změna č. 1 ÚPO Samšina
|
6. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
změna I. ÚPSÚ Žlunice
|
2. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 144
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Změna č. 4 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 77
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 1 ÚP Tutleky
|
8. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 5 ÚPO Červený Kostelec
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4A ÚP Strážné
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|