Lodín
|
změna č. 3 ÚPO Lodín
|
15. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
ÚS Holín - lokalita P-5-BR
|
8. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚPSÚ Skuhrov nad Bělou
|
1. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní studie - lokalita Aldis
|
27. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚPO Čistěves
|
26. 3. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚP Pšánky
|
16. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnice
|
ÚP Borovnice (ORP Kostelec nad Orlicí)
|
13. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Osičky
|
ÚPO Osičky
|
6. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita Sever
|
21. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚPO Všestary
|
16. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Radvanice
|
změna č. 1 ÚPO Radvanice
|
29. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 2 ÚPO Nepolisy - Zadražany - Luková
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 8 ÚP Broumov
|
9. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
změna č. 3 ÚPO Pecka
|
1. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚPO Lukavice
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Nová Paka - průmyslová zóna Heřmanice (územní studie ploch Z15H, Z19H, Z20H, Z21H)
|
25. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Lampertice
|
ÚP Lampertice
|
1. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Machov
|
ÚP Machov
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
RP Špindlerův Mlýn - Labská
|
30. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚP Hořice
|
9. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚP Lázně Bělohrad
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Sloupno
|
ÚPSÚ Sloupno
|
21. 3. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS revitalizace parku Jiráskovy sady
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚP Lhota pod Libčany
|
12. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 3 ÚPO Smržov
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 3 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
ÚP Jinolice
|
2. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Městské památkové zóny Trutnov
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
změna č. 3 ÚPO Rožnov
|
15. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 15
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Solnice
|
26. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 2 ÚPO Dolní Přím
|
22. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 2 ÚP Klášterská Lhota
|
5. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
3. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 100
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Černilov
|
14. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚS Pohoří - lokalita Z6
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 2 ÚP Zdobnice
|
1. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1f a Z1g a Z9 Běleč nad Orlicí
|
5. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚPSÚ Nový Bydžov
|
24. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 5 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS zastavitelné plochy Z 09 Choustníkovo Hradiště
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS zastavitelné plochy Z2 k.ú. Potštejn
|
12. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
ÚP Mokré
|
14. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
ÚS pro zastavitelné plochy Br1 a Br14, Bílý Újezd
|
24. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|