Osečnice
|
ÚP Osečnice
|
5. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jetřichov
|
ÚS dvě lokality v obci Jetřichov
|
20. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlušice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
změna č. 1 ÚPO Radíkovice
|
24. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Hořická
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚPO Úhlejov - Chroustov
|
10. 6. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
ÚPSÚ Čestice
|
9. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚPM Pec pod Sněžkou
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
ÚP Lovčice
|
22. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary, lokalita BZ, aktualizace 2022
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚP Holovousy
|
18. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 1 ÚP Úpice
|
27. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany (JC)
|
8. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚPSÚ Broumov
|
18. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚP Lázně Bělohrad
|
16. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Slavoňov
|
24. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS 29-BR, Robousy u hřiště
|
27. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Rohenice
|
23. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 1 ÚPSÚ Lhota pod Libčany
|
26. 7. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚP Smiřice
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚP Petrovičky
|
5. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚPSÚ Jílovice
|
12. 9. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 11 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 2 ÚPN SÚ Roudnice
|
13. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚP Vamberk
|
22. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 4 ÚP Špindlerův Mlýn
|
9. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚPO Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚPO Velká Jesenice
|
11. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřany
|
ÚP Dobřany
|
15. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
ÚP Bačalky
|
30. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 1 ÚPO Trnov
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚPO Byzhradec
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
3. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚP Batňovice
|
17. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 3 ÚPO Klamoš
|
8. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, U Olešnice)
|
6. 8. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší - změny 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚP Kopidlno
|
13. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdechovice
|
ÚPO Zdechovice
|
6. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
24. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|