Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 2 ÚP Černíkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚP Stará Paka
|
1. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 4 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPO Černý Důl
|
21. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 2 ÚPO Rychnovek
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚPO Starý Bydžov
|
17. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Bílsko u Hořic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
23. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
ÚP Žlunice
|
1. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 151
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS Ohnišťany Jih, lokalita Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚPO Vrbice
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 7 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
27. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 188
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 2 ÚP Tutleky
|
8. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚP Červený Kostelec
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
ÚPO Orlické Záhoří
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 17 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚPO Střevač
|
15. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚPO Kratonohy
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 1 ÚP Úbislavice
|
13. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚP Česká Skalice
|
7. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚP Sendražice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚP Jaroměř
|
27. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatojanský Újezd
|
ÚP Svatojanský Újezd
|
13. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
ÚS Bolehošť - lokalita Z7a/BV
|
24. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice nad Labem
|
ÚPO Kunčice nad Labem
|
19. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
změna č. 1 ÚP Skuhrov nad Bělou
|
9. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚPO Puchlovice
|
2. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 230
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 3 ÚPO Ostroměř
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokality V-Z4, V-Z5
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
změna č. 2 ÚP Nepolisy
|
15. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
změna č. 2 ÚPO Úpice
|
10. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Čistěves
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|