Sloupno
|
ÚPSÚ Sloupno
|
21. 3. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
17. 3. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPSÚ Libošovice
|
1. 2. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚPSÚ Jeníkovice
|
16. 12. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
1. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚPSÚ Doudleby n. Orlicí
|
28. 9. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚPSÚ Dobruška
|
28. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Rokytnice v Orlických horách
|
8. 6. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
6. 4. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
8. 3. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚPSÚ Radim
|
15. 2. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
29. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
21. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
17. 12. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚPSÚ Vrchlabí
|
18. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
ÚPSÚ Nový Bydžov
|
24. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚPSÚ Dobruška
|
7. 10. 1991
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚPSÚ Teplice nad Metují
|
7. 12. 1989
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚPSÚ Hronov
|
15. 12. 1988
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚPSÚ Pilníkov
|
12. 11. 1986
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Dvůr
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
ÚPO Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změny a doplňky č. 1 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 2 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 168
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bernartice
|
změna č. 1 ÚP Bernartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. II.
|
|
|
|
|
|
|
|
|