Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohaveč
|
změny č. 1 ÚPSÚ Ohaveč
|
6. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 99
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚPO Librantice
|
29. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 1 ÚPSÚ Náchod
|
11. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dřevěnice
|
8. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚP Kostelec nad Orlicí
|
5. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
změna č. 1 ÚPO Třesovice
|
16. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
ÚP Olešnice v Orlických horách
|
20. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 6 ÚP Vrchlabí
|
20. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
ÚPO Neděliště
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚPO Borohrádek
|
16. 2. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 1. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 238
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
ÚP Litoboř
|
28. 7. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
ÚP Suchovršice
|
18. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemojov
|
ÚP Nemojov
|
27. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
změna č. 1 ÚP Heřmánkovice
|
4. 5. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
ÚP Křinice
|
17. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna II. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
13. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita Zs3 včetně Ps1
|
22. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
Územní studie Lovčice X3 - lokalita Z6 (BV)
|
9. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 1 ÚPO Jasenná
|
7. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
ÚP Svoboda nad Úpou
|
15. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přibyslav
|
20. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
ÚPSÚ Holovousy
|
4. 3. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Kvasiny - zastavitelná plocha Z1-5 (dle ÚP), Kvasiny - Aktualizace
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
změna č. 1 ÚP Osek
|
7. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚP Jestřebí
|
11. 2. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚPO Vysoká nad Labem
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
ÚPSÚ Bříšťany
|
24. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚPO Lužec nad Cidlinou
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚPO Nové Město
|
20. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 1 ÚP Hořenice
|
8. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚP Lázně Bělohrad
|
16. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 4 ÚP Vamberk
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
ÚPO Martínkovice
|
10. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
ÚP Dobré
|
17. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 44-BR Popovice - Popovičky, Jičín
|
21. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚP Těchlovice
|
6. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
8. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|