Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 a změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
31. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobín
|
ÚS zastavitelná plocha Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚPO Vestec
|
16. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 4 ÚP Trutnov
|
20. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚPO Obědovice
|
9. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
ÚS Kocléřov (doplněk názvu: územní studie části zastavitelné plochy Z6KC)
|
19. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚPO Starý Bydžov
|
17. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 148-1, 148-2
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 7 ÚP Vrchlabí
|
2. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚPO Střevač
|
15. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS Úbislavice - lokalita ZU1, ZU2 centrum
|
3. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚP Sendražice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4 - změma 04/2020
|
14. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 149
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchlovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní projekt zóny Jižní svahy HK
|
27. 3. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č.- 3 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Syrovátka - Pod cukrovarem - lokalita Z1 a Z5 -
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|