Nový Hrádek
|
ÚPO Nový Hrádek
|
23. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS zastavitelné plochy Z11 a Z12 Praskačna , Na Povětrníku
|
25. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T5p Třebechovice pod Orebem
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 163
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPO Libuň - Březka, Jivany, Libunec
|
21. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS04 Červený Kostelec lokality K-BI-13, K-BI-14 Družstevní - Sadová
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚP Náchod
|
30. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
ÚS zastavitelné plochy Z5 Osek
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 226
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ K 27.5.2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2 UrbS Lokalita Aldis
|
25. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
změna č. 2 ÚP Synkov-Slemeno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS Bažantnice - zastavitelná plocha Z1-8, vymezená územním plánem Kvasiny
|
12. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
změna č. 1 ÚP Pec pod Sněžkou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokalit Z 18 a Z20 - V\soká nad Labem
|
5. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic - lokalita Z1/1 a Z38
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 9 ÚPSÚ Nová Paka
|
14. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Valdice
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 5 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
změna č. 2 ÚP Hořenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS veřejného prostranství Slavoňov - lokalita střed
|
20. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS - Jičín – lokalita stávajícího autobusového nádraží - UKONČENA PLATNOST
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚS Těchlovice lokalita Z3
|
19. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
ÚS 04-Z20-SM-Hořice
|
1. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Podzámčí - Hradec Králové
|
20. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
změna č. 1 ÚPSÚ Bystré
|
10. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
29. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z18
|
27. 3. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚS Bartošovice v Orlických horách, zastavitelné plochy ZB8
|
12. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Oáza
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 5 ÚP Velké Poříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 195-1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚPSÚ Libčany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS zastavitelné plochy Z9 Sobotka
|
15. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
ÚS výstavby rodinných domů v lokalitě č. 26
|
3. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|