Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č.1 územního projektu zóny Jižní svahy HK
|
24. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS 3 Na Vrších I. - Jaroměř
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
ÚS Dobrá Voda u Hořic - lokalita Z1/1 a Z38
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - územní studie - lokalita BV-Z01
|
1. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná
|
ZÚ Čermná
|
18. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Dubinky - František
|
3. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
zm.č.1 ÚPSÚ Hronov
|
18. 9. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS - lokalita Z1, Z3 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚP Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Konecchlumí
|
ÚPO Konecchlumí
|
5. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - lokalita P1a, P1b
|
5. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚP Vestec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚS Mokrovousy - lokalita č. 5
|
29. 6. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 101
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚP Stará Voda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 171
|
31. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny II.
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS využití v areálu občanského vybavení při č. p. 857 ve Dvoře Králové nad Labem
|
18. 6. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kozojedy
|
ÚP Kozojedy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Nová Tepna Náchod
|
15. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPO Týniště nad Orlicí
|
29. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 229
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - plocha Z9
|
31. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
ÚP Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|