Mokré
|
ÚP Mokré
|
14. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
ÚP Žeretice
|
25. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
Změna č. 2 ÚPO Obědovice
|
7. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 1 ÚPO Vlkov
|
8. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚPO Nahořany
|
9. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebnouševes
|
ÚPO Třebnouševes
|
18. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚP Boháňka
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 2 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
změna č. 1 ÚP Kostelecké Horky
|
31. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 1 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
1. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚP Sedloňov
|
17. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
ÚP Lípa nad Orlicí
|
26. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚP Jahodov
|
11. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 6 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
změna č. 1 ÚP Kramolna
|
1. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
změna č. 1 ÚPO Habřina
|
20. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
změna č. 1 ÚP Boháňka
|
11. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚPO Olešnice
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 7 ÚPO Jaroměř
|
26. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 3 ÚPO Orlické Záhoří
|
14. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 1 ÚPO Svídnice
|
4. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
ÚP Holín
|
22. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Úpou
|
ÚP Slatina nad Úpou
|
14. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚP Račice nad Trotinou
|
21. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚP Horní Maršov
|
14. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Slavoňov
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změna č. 7 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
11. 10. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Výrava
|
ÚP Výrava
|
11. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rašín
|
ÚPO Rašín
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS k protipovodňových krajinářských na základě vodohospodářského posouzení v lokalitě Velká Ves
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚP Lupenice
|
23. 9. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚPSÚ Šárovcova Lhota
|
8. 12. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚP Nová Paka
|
23. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 7 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 1 ÚP Ledce
|
29. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚPO Rodov
|
11. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 4 ÚPO Roudnice
|
11. 1. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚPM Hostinné
|
22. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚP Adršpach
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1B ÚPO Hřibiny - Ledská
|
15. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobčice
|
změna č. 1 ÚP Sobčice
|
10. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 1 ÚP Bukovice
|
26. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 RP Městské památkové rezervace Nové Město nad Metují
|
19. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|