Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS Rybná nad Zdobnicí - plochy P1 a Z1
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokality Z25a, Z25b a Z26
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚP Zdelov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS urbanisticko-architektonická studie v areálu bývalých kasáren Nové Město nad Metují
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 75
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
ÚS lokalita RD Záhumna Černíkovice II. etapa - územní studie pro zastavitelnou plochu Z9
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 16
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 2 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
ÚS lokality Z.rk.36 - sídliště Mírová
|
10. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS komparativní vyhledávací studie variant silničního napojení průmyslové zóny Zboží a průmyslové zóny Borek v souvislousti s napojením města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11 včetně prověření stavebně technického řešení
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS Sadová - Plocha P4
|
25. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚP Janov
|
8. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 152
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
změna č. 1 ÚP Ohnišťany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 6 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 202
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚS Třtěnice - lokalita Z1
|
8. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 1 ÚP Červený Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS Opočno - lokalita IV/1
|
6. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Obytný soubor Berlín-Jižní svah
|
16. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Havlovice
|
ZÚ obce Havlovice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - lokalita Z15 (X3)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 2 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS 3 Na Vrších I. - Jaroměř
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 297
|
26. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
ÚS Úlibice - územní studie - lokalita BV-Z01
|
1. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
ÚPSÚ Deštné v Orl. horách
|
27. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ZÚ Horní Olešnice
|
10. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Borovnička
|
ZÚ Borovnička
|
11. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Desatero, prověření změn využití území v okolí kláštera v Nové Pace
|
21. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|