Újezd pod Troskami
|
změna I. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
19. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokalita Z5
|
19. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
změna č. 1 ÚP Šestajovice
|
25. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS Lázně Bělohrad - Tyršova
|
2. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16) - aktualizace duben 2022 - ZRUŠENO
|
28. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP Jičín - lokalita autobusového nádraží
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny I. ÚPSÚ Jinolice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
29. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Krčín
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6
|
11. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
změna č. 1 ÚP Sobotka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klášterská Lhota
|
změna č. 1 ÚP Klášterská Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí - NAHRAZENA NOVOU 28.6.2024
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS systému veřejných prostranství Krajské předměstí
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS06 Červený Kostelec lokality - Vyšehradská
|
22. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚS k ÚPD Hejtmánkovice - zastavitelné plochy BV22 a BV6 - stavby RD
|
3. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS 1 - Lokality Nad Pivovarem - Česká Skalice
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z4
|
28. 5. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 2 ÚPO Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. 1 ÚP Opočno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 222
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4B ÚP Strážné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Nechanice
|
30. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita Roudničská, k.ú. Třebeš
|
6. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚPSÚ Sukorady
|
1. 8. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem - lokalita Z5
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunčice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
3. 11. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeníkovice
|
ÚS zastavitelné plochy Z12, Jeníkovice
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2
|
26. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nepolisy
|
ÚS Ulice U chlumeckých hranice - Nepolisy
|
28. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 1 ÚPO Úlibice
|
1. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|