Petrovičky
|
ÚP Petrovičky
|
5. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
ÚPO Vysokov
|
10. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - Keteň lokalita ZB10
|
9. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořenice
|
ÚS Hořenice
|
1. 1. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z16
|
1. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - dodatek - aktualizace II.
|
10. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
změna č. 1 ÚP Maršov u Úpice
|
25. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚP Babice
|
8. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚP Bystřice
|
24. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚP Libáň
|
1. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
2. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
18. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
20. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality T11 Třebechovice pod Orebem
|
21. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
28. 6. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka" - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚP Staré Místo
|
25. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
změna č. 1 ÚPO Bezděkov nad Metují
|
2. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 3 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
23. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 3 ÚP Sadová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chyjice
|
ÚP Chyjice
|
18. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z27 Praskačka - ZRUŠENA K 28.11.2023
|
25. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 2 ÚP Žernov
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Královec
|
ÚP Královec
|
25. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 126
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚS Semechnice - zastavitelné plochy Z1, Z3, Z4 a Z6
|
12. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Ohnišov
|
12. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚPO Jaroměř
|
4. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚP Voděrady
|
30. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dubenec
|
změna č. 1 ÚP Dubenec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 2 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
28. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 4 ÚPSÚ Náchod
|
15. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 147
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚPO Třtěnice
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Třemešná
|
ÚP Červená Třemešná
|
15. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno - změny I.
|
5. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|