Trutnov
|
změna č. 1 RP Městské památkové zóny Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚP Rožnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
změna č. 1 ÚP Libčany
|
25. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Kněžnice
|
ÚP Kněžnice
|
2. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 4 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚS Chlumec nad Cidlinou - lokalita X1 (Palackého, u Olešnice) - r. 2022
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
ÚPM Police nad Metují
|
14. 10. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 3 ÚP Zdobnice
|
19. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 2
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
ÚPO Vidochov
|
26. 8. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚP Potštejn
|
15. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
ÚPSÚ Železnice - změny 1999
|
30. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 86a)
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černíkovice
|
změna č. 1 ÚP Černíkovice
|
11. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚPO Obědovice
|
9. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚPO Libníkovice
|
31. 10. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
ÚP Vitiněves
|
23. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
22. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚS krajiny SO ORP Nová Paka
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 3 ÚPO Nahořany
|
16. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosice
|
změna č. 1 ÚP Kosice
|
29. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebešov
|
ÚP Třebešov
|
12. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
ÚP Rychnovek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚPO Libřice
|
8. 8. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚPO Chudeřice
|
17. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚP Starý Bydžov
|
22. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílsko u Hořic
|
ÚS lokality Z2 - Bílsko u Hořic
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚPO Prasek
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚPO Kounov
|
14. 11. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedliště
|
ÚP Sedliště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 183
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice
|
13. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 8 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
28. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-1
|
22. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 05 lokality K-SM-01 Červený Kostelec (Lánská)
|
15. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚPO Lískovice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
ÚP Hejtmánkovice
|
1. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚP Střevač
|
2. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|