Jičíněves
|
změna č. 1 ÚP Jičíněves
|
1. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
změna č. 1 ÚP Vysoká Srbská
|
18. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 1 ÚPN SÚ Roudnice
|
29. 8. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačetín
|
ÚP Bačetín
|
19. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚPO Nová Ves
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
změna č. 1 ÚPO Cerekvice nad Bystřicí
|
6. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
změna č. 1 ÚP Hvozdnice
|
29. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 5 ÚPSÚ Podbřezí
|
20. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚP Zábrodí
|
2. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚP Špindlerův Mlýn
|
30. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚPO Velká Jesenice
|
31. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 2 ÚPO Trnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. 1 ÚP Libáň
|
1. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Soběraz
|
ÚP Soběraz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 1 ÚP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 2 ÚPO Klamoš
|
8. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 2 ÚPO Nový Hrádek
|
27. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z40 a Z41 Liberk - Rampuše
|
23. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilantice
|
ÚPO Vilantice
|
7. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
ÚP Myštěves
|
23. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokality Pitrova, Třebechovice pod Orebem
|
27. 2. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 143
|
29. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka" - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
ÚPO Staré Místo
|
30. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
ÚS Kostelec nad Orlicí - Seykorův park
|
2. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚP Říkov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 198
|
26. 1. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 3 ÚPO Červený Kostelec
|
17. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 1 ÚP Praskačka
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Habřina
|
ÚP Habřina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kramolna
|
ÚPO Kramolna
|
3. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Žeretice
|
změna č. 1 ÚP Žeretice
|
28. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
změna č. 2 ÚPO Boharyně
|
24. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Semechnice
|
20. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
ÚPSÚ Ohnišov
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Česká Skalice
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlkov
|
změna č. 3 ÚPO Vlkov
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolehošť
|
změna č. 1 ÚPO Bolehošť
|
20. 8. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚPO Třesovice
|
2. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 2 ÚPO Lično
|
29. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 2 ÚP Vrchlabí
|
6. 3. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚPO Stračov
|
21. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|