Lodín
|
změna č. 1 ÚPO Lodín
|
3. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchovršice
|
ÚP Suchovršice
|
18. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
ÚS veřejných prostranství Bohuslavice - lokalita 4 (okolo vodní nádrže)
|
17. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuks
|
ÚS Kuks - zastavitelná plocha Z2
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚS Skalice - lokalita Zs3 včetně Ps1
|
22. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Javornice
|
změna č. 2 ÚP Javornice
|
30. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 2 ÚPSÚ Přibyslav
|
27. 5. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 271
|
28. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřesník
|
změna č. 1 ÚPSÚ Vřesník
|
5. 6. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Holín
|
úz.plán kat. území Pařezská Lhota
|
14. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
ÚP Radim
|
8. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
ÚS lokalita BS4 Nemyčeves
|
11. 4. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy Pod Vodárnou
|
1. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
změna II. ÚPSÚ Újezd pod Troskami
|
13. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚPO Pecka
|
22. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚP Všestary
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚPO Synkov - Slemeno
|
25. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Borová
|
ÚP Borová
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS Revitalizace parkových ploch v Nové Pace - II. etapa
|
12. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kyje
|
ÚS Kyje u Jičína - lokality Z1a), b), a c)
|
15. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - regulace UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ K 28.6.2024
|
6. 4. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
změna č. 1 ÚP Divec
|
13. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
změna č. 2 ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
8. 6. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Lužec nad Cidlinou
|
1. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Šonov
|
ÚP Šonov
|
4. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS k protipovodňových krajinářských na základě vodohospodářského posouzení v lokalitě Velká Ves
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚP Lázně Bělohrad
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - Čeřovka
|
30. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
ÚP Rohoznice
|
17. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibiny-Ledská
|
změna č. 1a ÚPO Hřibiny - Ledská
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
ÚP Pilníkov
|
18. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Hořice
|
21. 1. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
změna č. 1 ÚP Nové Město
|
18. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
změna č. 1 ÚP Chleny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 1 ÚP Vamberk
|
12. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚPM Dobruška
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 7. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚP Zachrašťany
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚP Adršpach
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
ÚP Těchlovice
|
6. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 1 ÚP Bukovice
|
26. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Z.S5_PV - Spy
|
5. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚP Lhota pod Libčany
|
12. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚPO Velké Petrovice
|
23. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|