Trutnov
|
změna č. 2 RP Trutnov - Červený Kopec
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚP Častolovice
|
22. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS plochy Z8 v Rybné nad Zdobnicí
|
6. 1. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanovice
|
ÚP Stanovice
|
22. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 1 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
27. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Chomutice
|
ÚPO Chomutice
|
16. 5. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚPO Potštejn
|
20. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 13
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
ÚP Nový Hrádek
|
4. 7. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 3 ÚPO Dolní Přim
|
19. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Myštěves
|
změna č. 1 ÚP Myštěves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 108
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 3 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
3. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Librantice - lokalita č. 11 "Fryntova louka"
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 2 ÚPO Vrbice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
ÚPSÚ Dřevěnice
|
4. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárkov
|
ÚPO Stárkov
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 6 ÚPSÚ Náchod
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
21. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
ÚP Tutleky
|
18. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 6 ÚPO Černý Důl
|
5. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 2 ÚP Sadová
|
8. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚPO Lično
|
13. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
změna č. 1 ÚPO Chvalkovice
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 1 ÚP Bílý Újezd
|
30. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Proruby
|
ÚP Proruby
|
30. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
ÚP Žlunice
|
1. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
změny I. ÚPO Králova Lhota
|
23. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚPO Sendražice
|
5. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
Územní studie ÚS3
|
26. 11. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 1 ÚP Předměřice nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. III. ÚPSÚ Opočno
|
20. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 17 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
změna č. 1 ÚP Neděliště
|
17. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 1 ÚP Úbislavice
|
13. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚPO Lodín
|
3. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokality V-Z14, V-Z18, R-Z3
|
21. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sukorady
|
ÚP Sukorady
|
17. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|