Slavoňov
|
změna č. 1 ÚP Slavoňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 8 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1b ÚP Podbřezí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 8 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
změna č. 1 ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 307
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚP Nový Hrádek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lično
|
změna č. 1 ÚP Lično
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. III.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
změna č. 1 a úprava ÚPO Lukavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚP Sendražice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č.- 3 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z4, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ K 27.5.2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 3 ÚP Křinic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 2 ÚP Svídnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čestice
|
změna č. 4 ÚPSÚ Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 12 ÚPSÚ Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budčeves
|
ÚP Budčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 7 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|