Mladé Buky
|
ÚP Mladé Buky
|
8. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Litoboř
|
změna č. 1 ÚP Litoboř
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z7
|
27. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚS Libáň, lokalita ZI1, ZI2
|
25. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
ÚS zastavitelné plochy Z2 k.ú. Potštejn
|
12. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytňany
|
změna č. 1 ÚP Rokytňany
|
5. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
změna č. 2 ÚP Vysoká nad Labem
|
3. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
ÚS U5 - průmyslová zóna a plochy pro bydlení Kumburský Újezd
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 1 ÚP Lhota pod Libčany
|
21. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita R-Z4
|
20. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilečí
|
ÚP Mezilečí
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
změna č. 4A ÚP Strážné
|
16. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚS lokalita Z6a, Z21 Žďár nad Orlicí
|
14. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
změna č. 1 ÚP Hynčice
|
5. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Ledce
|
změna č. 2 ÚP Ledce
|
1. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 17 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 16 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
změna č. 15 ÚP Vrchlabí
|
25. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Rokytnice v orlických horách
|
18. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z5, Z6
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚP Stračov
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Račice nad Trotinou
|
ÚS Račice nad Trotinou - lokalita Z8
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 5 ÚP Nové Město nad Metují
|
9. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS lokalita Kopec svatého Jána Hradec Králové
|
5. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Bartošovice v Orlických horách
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 1 ÚP Lodín
|
4. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
změna č. 1 ÚP Lejšovka
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábřezí-Řečice
|
ÚP Zábřezí-Řečice
|
27. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 1 ÚP Sendražice
|
25. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděliště
|
změna č. 1 ÚP Neděliště
|
17. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Radvanice
|
změna č. 1 ÚP Radvanice
|
6. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Kalná
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
Územní studie US23 Červený Kostelec lokality O-BV-10
|
23. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mžany
|
změna č. 2 ÚP Mžany
|
16. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚP Opočno
|
14. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS zastavitelných ploch Z16 a Z111 Teplice nad Metují
|
13. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 2 ÚP Bílý Újezd
|
10. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 2 ÚP Meziměstí
|
6. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - zastavitelná plocha Z17 Saint Gobain Isover CZ - východ
|
2. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|