Čestice
|
změna č. 1 ÚP Čestice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚPSÚ Horní Maršov
|
29. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
ÚS Divec - lokalita "Pod Dehetníkem"
|
2. 8. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
změny a doplňky č. 2 ÚPSÚ Jičín, Moravčice, Popovice, Robousy
|
24. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 1 ÚPO Všestary
|
26. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
změna č. 1 ÚP Nemyčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pec pod Sněžkou
|
ÚP Pec pod Sněžkou (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
změna č. 5 ÚP Adršpach
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Častolovice
|
20. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPSÚ Podhorní Újezd a Vojice
|
29. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - severozápadní část, lokalita č. 1
|
31. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Olešnice
|
ZÚ Dolní Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15
|
9. 11. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 4 ÚPO Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚS zastavitelné plochy Z3, P1 ÚP Jahodov
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
ÚPSÚ Žlunice
|
1. 9. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
změna č. 3 ÚP Česká Skalice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 3 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚS veřejného prostranství "Úlibice - U Kostelíčka"
|
23. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
změna č. 2 ÚPO Ostroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS jádrové území krajinné památkové zóny - I. etapa
|
4. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
změna č. 1 ÚPSÚ Smidary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokality Z3.1 a Z3.2, k.ú. Domašín u Dobrušky
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
Úrbanistická studie Rokytnice v Orlických horách
|
3. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚPSÚ Bystré
|
21. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
ÚP Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
1. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z83 pod zahrádkami
|
21. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
změna č. 2 ÚP Solnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zp1, Zp2
|
18. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Zámostí-Blata
|
ÚPSÚ Zámostí - Blata
|
23. 11. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS 12 RD Na Malé Straně v Černilově
|
12. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚS Benátky - lokalita Z3
|
10. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚP Černý Důl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 6 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem, část Blešno
|
4. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
změna č. 4 ÚP Staré Buky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
změna č. 1 ÚPO Kovač
|
|
|
|
|
|
|
|
|