Nové Město nad Metují
|
ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
29. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚP Častolovice
|
22. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Chleny
|
ÚP Chleny
|
7. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
změna č. 2 ÚPO Velichovky
|
27. 4. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhorní Újezd a Vojice
|
ÚPO Podhorní Újezd a Vojice
|
14. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Máslojedy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚPO Záměl
|
24. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Těchlovice
|
změna č. 1 ÚP Těchlovice
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Krčínské návrší
|
11. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
změna č. 4 ÚPSÚ Lhota pod Libčany - pokračování na základě zrušené zm. č. 4
|
11. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
změna č. 2 ÚPO Smržov
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
změna č. 2a ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
30. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 7
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 6 (návrh 07/2021)
|
23. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚPSÚ Solnice a Kvasiny
|
8. 3. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
změna č. 1 ÚPO Dolní Přím
|
19. 5. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 2 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
18. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 98
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
Změna č. 1 ÚPSÚ Černilov
|
11. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
ÚP Pohoří
|
10. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 ÚP Zdobnice
|
9. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Koruna
|
20. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
změna č. 3 ÚPO Černý Důl
|
26. 10. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bílý Újezd
|
změna č. 1 ÚP Bílý Újezd
|
30. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
ÚP Nový Ples
|
21. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
změna č. 1 ÚP Libňatov
|
14. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚP Stará Paka
|
1. 7. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnovek
|
změna č. 2 ÚPO Rychnovek
|
9. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změny č. 148-1, 148-2
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 10 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS 17 Červený Kostelec - lokality L-SM-02 Lhota za Červeným Kostelcem
|
7. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
23. 3. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejtmánkovice
|
změna č. 1 ÚP Hejtmánkovic
|
11. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žlunice
|
ÚP Žlunice
|
1. 7. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚPO Bohdašín
|
7. 6. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚS Ohnišťany Jih, lokalita Z1
|
21. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
změna č. 1 ÚPO Vrbice
|
2. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚP Náchod
|
20. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
změna č. 1 ÚPO Borek
|
23. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Tutleky
|
změna č. 2 ÚP Tutleky
|
8. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|