Hradec Králové
|
ÚP Hradec Králové
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Brusnice
|
ZÚ Horní Brusnice
|
4. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚPSÚ Lánov
|
26. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Dílce
|
ZÚ Dílce
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
změna č. 10 ÚP Broumov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚS Kvíčala v Úpici
|
15. 6. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín
|
23. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
ÚPO Bukovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
ÚPO Jívka
|
15. 1. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Velká Jesenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z74 - UKONČENA K 5.6.2024
|
1. 11. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z1-1 a plochu přestavby P1-2, Solnice - ZRUŠENA k 24.10.2023
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lánov
|
změna č. 2 UP Dolní Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
ÚPSÚ Doudleby n. Orlicí
|
28. 9. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
změna č. 1 ÚP Choustníkovo Hradiště (2022)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
změna č. 1 ÚP Vinary
|
16. 4. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 3 ÚP Praskačka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚS Obědovice, zastavitelná plocha Z8
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
ÚP Stěžery
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
ÚPO Janov
|
27. 2. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajnice
|
ÚP Hajnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
změna č. 1 ÚP Přepychy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice - lokalita Z1, Z2 a P1
|
19. 2. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nová Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚP Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS lokalita č. Z18
|
22. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 1 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rudník
|
změna č. 1 ÚP Rudník
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 1 RP území mezi ul. Nádražní, B.Němcové a TGM (dále jen RP Rychta)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚPO Vernéřovice
|
5. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z42, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS lokality 3 (c1) Černilov
|
29. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 1 ÚP Vítězná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
změna č. 1 ÚP Mostek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Libotov
|
změna č. 1 ÚP Libotov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
ÚPSÚ Staré Smrkovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 12 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
změna č. 1 ÚP Semechnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 2 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚP Olešnice v Orlických horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|