Roudnice
|
ÚPN SÚ Roudnice
|
10. 2. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z1 - změna březen 2019
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - zastavitelná plocha Brd2 (dle ÚP), Vamberk - Ukončena, nahrazena novou
|
7. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Podbřezí
|
25. 8. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚPO Zachrašťany
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
změna č. 1 ÚPO Batňovice
|
15. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
ÚP Velká Jesenice
|
29. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnov
|
změna č. 1 ÚPO Trnov
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. III. Libáň ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
19. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Kbelnice
|
změny č. 1 ÚPO Kbelnice
|
7. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Bohuslavice nad Úpou Z92
|
30. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 60
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
změna č. 1 ÚPO Černčice
|
27. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚPO Sovětice
|
20. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚS Podhradí - lokalita P5
|
30. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
ÚP Dolní Radechová
|
6. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopidlno
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kopidlno
|
18. 12. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
ÚPO Zdelov
|
18. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
RP městské památkové zóny
|
2. 2. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Černožice
|
Změna č. 4a ÚPSÚ Smiřice-Holohlavy-Černožice
|
10. 2. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Třebešov
|
ÚP Velký Třebešov
|
13. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Polom
|
ÚS Polom - lokalita Z3
|
25. 1. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Nový Hrádek
|
30. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Mostek
|
ÚS ÚS2 Mostek
|
22. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 79
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
změna č. 1 ÚPO Librantice
|
22. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Místo
|
změna č. 1 ÚPO Staré Místo
|
15. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
25. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
21. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 184
|
23. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚP Libuň
|
16. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚPO Červený Kostelec
|
17. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvalkovice
|
ÚP Chvalkovice
|
24. 5. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Stračov
|
změna č. 1 ÚPO Stračov
|
21. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
změna č. 1 ÚP Praskačka
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS prověření dopravního napojení města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11
|
29. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Králova Lhota
|
změny I. ÚPO Králova Lhota
|
23. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚP Žernov
|
24. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Semechnice
|
ÚP Semechnice
|
28. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Metuje
|
ÚP Česká Metuje
|
10. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚPO Jaroměř
|
8. 4. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
ÚP Voděrady
|
25. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚS Václavice - lokalita pod tratí
|
15. 3. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|