Krchleby
|
ÚP Krchleby
|
29. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚP Úhlejov
|
5. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
ÚPO Skalice
|
22. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Kopec sv. Jana - ZRUŠENO
|
19. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovčice
|
změna č. 1 ÚPO Lovčice
|
12. 9. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Holovousy
|
změna č. 1 ÚP Holovousy
|
9. 2. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚPO Slatina nad Zdobnicí
|
29. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Osečnice
|
ÚPSÚ Osečnice
|
9. 4. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dětenice
|
ÚP Dětenice
|
10. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršovka
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Radíkovice
|
změna č. 1 ÚPO Radíkovice
|
24. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚP Broumov
|
22. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Úhlejov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 2 ÚP Všestary
|
5. 10. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
změna č. 1 ÚPO Urbanice
|
18. 12. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužany
|
ÚP Lužany
|
13. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Šárovcova Lhota
|
ÚP Šárovcova Lhota
|
16. 3. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 1 ÚPO Lazně Bělohrad
|
21. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚP Slavoňov
|
25. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršov u Úpice
|
ÚP Maršov u Úpice
|
22. 12. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Lokalita 368/SO - Jičín Pod Koželuhy
|
29. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
ÚS centra města Špindlerův Mlýn
|
20. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 2 ÚPSÚ Rohenice
|
23. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
změna č. 1 ÚPO Hořičky
|
21. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrádek
|
změna č. 1 ÚPO Hrádek
|
5. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Petrovice
|
23. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚS Jičíněves - lokalita ZB4
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoké Veselí
|
změna č. 1 ÚP Vysoké Veselí
|
9. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 2 ÚPN SÚ Roudnice
|
13. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Bačalky
|
změna č. 1 ÚP Bačalky
|
24. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 1 ÚPO Nová Ves
|
24. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Byzhradec
|
ÚP Byzhradec
|
16. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚS Hvozdnice - lokalita Z13a
|
3. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
ÚS Vamberk - Nová Jugoslávská
|
22. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 5 ÚPSÚ Podbřezí
|
20. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachrašťany
|
ÚP Zachrašťany
|
22. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velká Jesenice
|
změna č. 1 ÚP Velká Jesenice
|
8. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Trotina
|
ÚP Trotina
|
23. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
ÚP Libáň
|
26. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
1. změna ÚPSÚ Sobotka, Staňkova Lhota, Osek
|
4. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Kalná
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚPO Klamoš
|
30. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 81
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z21 a Z-P59, Liberk
|
30. 1. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚS krajiny SO ORP Nové Město nad Metují
|
22. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 1 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
26. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
ÚS Sovětice - lokalita Z1S, Z2S
|
17. 3. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Podůlší
|
ÚPSÚ Podůlší
|
13. 10. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|