Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚPSÚ Albrechtice nad Orlicí
|
13. 12. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Butoves
|
změna č. 1 ÚP Butoves
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibojedy
|
ÚPO Hřibojedy
|
27. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
ÚPO Písek
|
29. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 1 ÚPO Dolany
|
17. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 6 ÚPSÚ Nové Město nad Metují
|
9. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. H.
|
19. 5. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Veliš
|
změna č. 1 ÚPO Veliš
|
27. 11. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
změna č. 1 ÚP Častolovice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 2 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
27. 2. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Měník
|
ÚP Měník
|
19. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
ÚS Záměl - zastavitelná plocha Z3
|
20. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
ÚS zastavitelných ploch Z16 a Z111 Teplice nad Metují
|
13. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
změna č. 2 ÚP Velké Poříčí
|
2. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚPM Hradec Králové
|
21. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Milovice u Hořic
|
ÚPSÚ Milovice - změny I.
|
22. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rtyně v Podkrkonoší
|
změna č. 2 ÚPM Rtyně v Podkrkonoší
|
23. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Libel
|
ÚPO Libel
|
15. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 13
|
21. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚP Solnice
|
14. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
31. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - Hlásná Lhota - Vokšice
|
23. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 7 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
22. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 3 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
14. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 3 ÚPM Police nad Metují
|
22. 6. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Benátky
|
ÚP Benátky
|
1. 10. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidochov
|
změna č. 3 ÚPO Vidochov
|
31. 3. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokrovousy
|
ÚP Mokrovousy
|
15. 8. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Blešno
|
změna č. 2 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
30. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
ÚP Obědovice
|
6. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPSÚ Libošovice
|
1. 2. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlčice
|
ÚP Vlčice
|
20. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 87
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Buky
|
ÚP Staré Buky
|
28. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 1 ÚPO Třebihošť
|
19. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dřevěnice
|
8. 2. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říčky v Orlických horách
|
změna č. 2 ÚPSÚ Říčky v Orlických horách
|
6. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň
|
3. 2. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Stěžery
|
změna č. 1 ÚPO Stěžery
|
1. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Prasek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovač
|
ÚPO Kovač
|
28. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Železnice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Železnice
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|