Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPSÚ Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z8 Praskačka
|
21. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrova Rozkoš
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z18, Z19, Z86 a Z88, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Havlovice
|
ZÚ obce Havlovice
|
10. 12. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Přepychy
|
ÚS Přepychy - lokality Z1 a Z26
|
20. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS LUBNO - plocha L-Z3, L-Z2, L-P2, L-Z4
|
17. 9. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS Lokalita Roudničská, k.ú. Třebeš
|
6. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Olešnice
|
ZÚ Horní Olešnice
|
10. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Otovice
|
změna č. 1 ÚP Otovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS - plocha A9 k.ú. Vysoká nad Labem
|
1. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Val
|
ÚPO Val a Chlístov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markvartice
|
ÚP Markvartice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 9 ÚP Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS veřejného prostranství Dobruška - lokalita Z2.2, k.ú. Dobruška
|
29. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 11
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 3 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 2 ÚPSÚ Záměl
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
ÚPSÚ Bartošovice v Orl. h.
|
2. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Lokalita U Lva - plocha přestavby P8
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Mezilesí
|
ÚS veřejného prostranství Mezilesí - lokalita Mezilesí střed
|
9. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
změna č. 1 a úpravy ÚPO Zdobnice
|
11. 6. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 6 ÚPM Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství Nové Město nad Metují - Žižkovo náměstí
|
10. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚPSÚ Spyšova
|
1. 6. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z33, Liberk
|
19. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ÚPO Cholenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 1 ÚPSÚ Potštejn
|
10. 12. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Dřevěnice
|
10. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
ÚS regulace zístavby rozvojové plochy P101 Sylvárov ve Dvoře Králové nad Labem
|
14. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 3 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚPSÚ Opočno
|
23. 11. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚP Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č. 4 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 2 ÚP Křinice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1 RP Podzámčí
|
30. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z8-1 v Kvasinách
|
4. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS zastavitelná plocha Z8
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoký Újezd
|
Územní studie pro zastavitelnou plochu Z3, Vysoký Újezd
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 3 ÚP Lázeně Bělohrad
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 2 ÚP Pilníkov
|
26. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|