Jičín
|
RP Jičín - Nové Město sever - změna č. 1
|
12. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 2 ÚPSÚ Špindlerův Mlýn
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlístov
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Z2, Chlístov u Dobrušky
|
31. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořiněves
|
ÚP Hořiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
změna č. 2 a změna č. 4 ÚP Nové Město nad Metují
|
31. 5. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
změna č. 1 ÚP Velké Petrovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 5 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mokré
|
změna č. 1 ÚP Mokré
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Doudleby nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Běleč nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem, lokality T40 a T41
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚP Libřice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚPO Starý Bydžov
|
17. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kounov
|
ÚP Kounov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samšina
|
ÚP Samšina
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 1 SÚP Jánské Lázně
|
22. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚPO Střevač
|
15. 1. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice - Za školou I.
|
12. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚP Kratonohy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚP Sendražice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚP Lochenice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenná
|
změna č. 3 ÚPO Jasenná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
Územní projekt zóny Jižní svahy HK
|
27. 3. 1996
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
změna č.- 3 ÚP Všestary
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
19. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Syrovátka - Pod cukrovarem - lokalita Z1 a Z5 -
|
18. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 3 ÚP Božanov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanžov
|
změna č. 1 ÚP Lanžov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Jičín - lokality 305-OS a 324-OS
|
16. 11. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 1 RP Špindlerův Mlýn - Bedřichov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚS lokality Z26 Vysoká nad Labem
|
25. 1. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
ÚS zastavitelné plochy Z2.12 a Z2.13 - lokalita Belveder v Dobrušce
|
28. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Sněžné
|
ÚP Sněžné
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS Trutnov - Z31, Z35, Z40 Dolní Staré Město, Horní Staré Město
|
27. 2. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z4, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 5 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Solnice
|
ÚS pro zastavitelné plochy Z1-3, Z1-4, Z1-5 a Z1-6, Solnice
|
30. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 138
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚP Zdobnice (2024)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec nad Orlicí
|
změna č. 5 ÚP Kostelec nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Praskačka
|
ÚS lokality Z6 Praskačka
|
15. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Králíky
|
ÚP Králíky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚS veřejného prostranství Sedloňov - lokality Z17, k.ú. Sedloňov
|
20. 12. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 11 ÚPSÚ Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚPSÚ Vrchlabí
|
18. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚP Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Litíč
|
ÚP Litíč - UKONČENO POŘIZOVÁNÍ K 27.5.2024
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křinice
|
změna č. 3 ÚP Křinic
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svídnice
|
změna č. 2 ÚP Svídnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
RP Borohrádek sever - Pod Pilou
|
|
|
|
|
|
|
|
|