Máslojedy
|
ÚS lokality Z1 Máslojedy
|
30. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 ÚPM Trutnov
|
13. 11. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS Rybná nad Zdobnicí - plochy P1 a Z1
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Doudleby nad Orlicí
|
změna č. 2a ÚP Doudleby nad Orlicí - samostatné pořízení ukončeno, sloučeno do ZM2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 2 ÚPO Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS lokalit T8, T9, T10 - Třebechovice pod Orebem
|
6. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Librantice
|
ÚS Lokality č. 8 - Librantice, jih - UKONČENO VYUŽITÍ 14.6.2024
|
21. 7. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ÚS komparativní vyhledávací studie variant silničního napojení průmyslové zóny Zboží a průmyslové zóny Borek v souvislousti s napojením města Dvůr Králové nad Labem na dálnici D11 včetně prověření stavebně technického řešení
|
27. 6. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 10 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚPO Heřmanice
|
25. 6. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 2 ÚPO Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
změna č. 1 ÚP Ohnišťany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
RP Centrální zóna - Náchod
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚP Borek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Obytný soubor Berlín-Jižní svah
|
16. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS Kratonohy - Lokalita a.1
|
17. 7. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 4 ÚP Úbislavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
změna č. 1 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
8. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
ÚS Předměřice nad Labem lokalita Z10
|
23. 2. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
změna č. 1 ÚP Holohlavy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS - Skuhrov, Březina - lokalita Zb2
|
27. 2. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Pšánky
|
ÚS Pšánky - lokalita Z2 - změna č. 2
|
8. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Lupenice
|
ÚPSÚ Vamberk a Lupenice
|
6. 11. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
UrbS obce Vysoká nad Labem
|
4. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS Výstavba rodinných domů - Pod cukrovarem - Syrovátka
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚP Lánov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valdice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Valdice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Robousy - lokalita 33_BR
|
4. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
ÚPSÚ Pěčín
|
15. 6. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Rokytnice v Orlických horách
|
Úrbanistická studie Rokytnice v Orlických horách
|
3. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
ÚS-zastavitelé plochy Z3 a Z4 v Albrechticích nad Orlicí
|
27. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚS - lokalita II/6, k.ú. Bystré v Orlických horách
|
22. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermná nad Orlicí
|
ÚPSÚ Čermná n. Orlicí
|
19. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Teplice nad Metují
|
změna č. 2 ÚP Teplice nad Metují
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 164-2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoty u Potštejna
|
ÚS Lhoty u Potštejna zastavitelná plocha Z13
|
28. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z8 Smržov
|
28. 4. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 5 ÚP Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
ÚS Zastavitelná plocha Z15, Liberk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cholenice
|
ZÚ Cholenice
|
17. 3. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 1 ÚPSÚ Třebechovice pod Orebem
|
22. 11. 1993
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebihošť
|
změna č. 2 ÚPO Třebihošť
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červená Hora
|
ÚP Červená Hora
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
změna č. 1 ÚP Sedloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
RP Janské Lázně - Protěž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚS Olešnice - lokalita Z1b
|
29. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Týniště nad Orlicí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚP Lišice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hněvčeves
|
změna č. 1 ÚP Hněvčeves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice - lokalita Z8
|
26. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|