Červený Kostelec
|
ÚS07 Červený Kostelec lokality H-BI-02 Jestřebí
|
7. 2. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
4. 10. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmanice
|
ÚP Heřmanice
|
28. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
změna č. 1 ÚPO Bohdašín
|
12. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
ÚPO Olešnice
|
24. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrbice
|
ÚP Vrbice
|
13. 3. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z9/b Územního plánu Náchod
|
1. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Borek
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Týniště nad Orlicí
|
ÚPSÚ Týniště nad Orlicí
|
16. 3. 1992
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 2 ÚPO Orlické Záhoří
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 196
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
změna č. 1 ÚPO Lískovice
|
28. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Vršce
|
ÚPO Vršce
|
4. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Střevač
|
ÚP Střevač
|
2. 12. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Heřmánkovice
|
ÚPO Heřmánkovice
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
změna č. 1 ÚPO Kratonohy
|
30. 1. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
změna č. 3 ÚP Úbislavice
|
6. 3. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS2 Sendražice, zastavitelná plocha Z11 (2023)
|
27. 3. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚP Lochenice
|
20. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
ÚS veřejná prostranství v centru města Jaroměř
|
11. 11. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Světí
|
změna č. 1 ÚPO Světí
|
7. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Holohlavy
|
ÚS lokality Z10
|
11. 1. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Skuhrov nad Bělou
|
ÚS pro zastavitelnou plochu Zb6 - Skuhrov nad Bělou
|
16. 5. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
změna č. 2 ÚP Božanov
|
20. 8. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostroměř
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobrá Voda u Hořic
|
změna č. 1 ÚP Dobrá Voda u Hořic
|
12. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚS Všestary - lokalita B-Z1 - UKONČeNA
|
20. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nevratice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Březina
|
ÚP Březina
|
27. 5. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Úpice
|
ÚP Úpice
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Syrovátka
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 3 ÚP Nová Paka
|
23. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Lánov
|
ÚS veřejného prostranství Centra obce Lánov
|
26. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚPSÚ Slavoňov
|
24. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
ÚP Malé Svatoňovice
|
25. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 3 ÚP Špindlerův Mlýn
|
12. 4. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 2 ÚP Hořice
|
26. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lejšovka
|
ÚP Lejšovka
|
2. 6. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
ÚS veřejných prostranství - lokalita Aldis 2020
|
16. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Smidary
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěčín
|
změna č. 1 ÚP Pěčín
|
11. 8. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚP Dobruška
|
17. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
ÚPSÚ Jičíněves
|
9. 6. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká Srbská
|
změna č. 1 ÚP Vysoká Srbská
|
18. 3. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
změna č. 2 ÚPO Roudnice
|
21. 12. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Albrechtice nad Orlicí
|
změna č. 1 ÚP Albrechtice nad Orlicí
|
4. 2. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystré
|
ÚP Bystré
|
9. 11. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hvozdnice
|
ÚPO Hvozdnice
|
27. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Písek
|
změna č. 1 ÚP Písek
|
5. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zábrodí
|
ÚP Zábrodí
|
2. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|