Bačetín
|
změna č. 1 ÚP Bačetín
|
16. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Jinolice
|
změny II. ÚPSÚ Jinolice
|
18. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Cerekvice nad Bystřicí
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí - NAHRAZENA NOVOU 28.6.2024
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
Územní studie Chlumec nad Cidlinou - lokalita Z7 (Skalka II)
|
19. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Pohoří
|
změna č. 2 ÚPSÚ Pohoří
|
8. 11. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdelov
|
změna č. 1 ÚPO Zdelov
|
18. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 25
|
25. 6. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS systému veřejných prostranství Krajské předměstí
|
9. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
ÚP Velký Vřešťov
|
18. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Potštejn
|
změna č. 2 ÚPO Potštejn
|
27. 6. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďár nad Orlicí
|
ÚPSÚ Žďár nad Orlicí
|
13. 8. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlékosrby
|
změna č. 1 ÚPO Mlékosrby
|
5. 5. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 78
|
28. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 RP Trutnov - Červený Kopec
|
8. 3. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Ples
|
změna č. 1 ÚPO Nový Ples
|
8. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Libňatov
|
ÚP Libňatov
|
23. 2. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
ÚPO Stará Paka
|
7. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
Změna č. 2 ÚPSÚ Běleč nad Orlicí
|
7. 8. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
ÚPO Nahořany
|
9. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
změna č. 2 ÚP Třebechovice pod Orebem
|
18. 11. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPO Černý Důl
|
21. 2. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 3 ÚP Rychnov nad Kněžnou
|
21. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Smrkovice
|
změna č. 1 ÚP Staré Smrkovice
|
1. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelecké Horky
|
UrbS obce Horky
|
30. 12. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚPSÚ Provodov - Šonov
|
27. 9. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
ÚP Žernov
|
24. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 151
|
17. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišťany
|
ÚP Ohnišťany
|
4. 7. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 7 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
27. 1. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 13 ÚPSÚ Náchod
|
25. 6. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 188
|
25. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
ÚP Třtěnice
|
13. 9. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚP Červený Kostelec
|
26. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
ÚS zastavitelné plochy Zb4 ÚP Opočno
|
12. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lípa nad Orlicí
|
změna č. 2 ÚPO Lípa nad Orlicí
|
23. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Boharyně
|
ÚS Boharyně - Trnava (X5), přestavbová plocha P5
|
8. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
RP Nechanice - JIŽ neplatné
|
26. 9. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚPO Kratonohy
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚP Úbislavice
|
21. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚP Česká Skalice
|
7. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
změna č. 2 ÚPO Sendražice
|
23. 3. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
15. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 2 ÚP Jaroměř
|
27. 7. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|