Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy Pod Vodárnou
|
1. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Přibyslav
|
změna č. 1 ÚPSÚ Přibyslav
|
20. 10. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 1 ÚP Kvasiny
|
3. 8. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚS X4 pro zastavitelnou plochu Z22, Slatina nad Zdobnicí
|
17. 1. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Osek
|
změna č. 1 ÚP Osek
|
7. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Divec
|
změna č. 1 ÚP Divec
|
13. 8. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Radim
|
změna č. 2 ÚPSÚ Radim
|
22. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Nemyčeves
|
ÚP Nemyčeves
|
6. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Broumov
|
ÚS k protipovodňových krajinářských na základě vodohospodářského posouzení v lokalitě Velká Ves
|
6. 1. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚP Újezd pod Troskami
|
16. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavec u Hořic
|
ÚPO Lukavec u Hořic
|
8. 4. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysoká nad Labem
|
ÚPO Vysoká nad Labem
|
4. 2. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Synkov-Slemeno
|
ÚPO Synkov - Slemeno
|
25. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Paka
|
změna č. 10 ÚPSÚ Nová Paka
|
23. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbanice
|
ÚS Urbanice - lokalita č. 2 U Trati - změna 6/2023
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužec nad Cidlinou
|
změna č. 2 ÚPO Lužec n. Cidlinou
|
2. 1. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 5 ÚPSÚ Hořice
|
21. 1. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
ÚS sídlení zeleně města Lázně Bělohrad
|
2. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavoňov
|
ÚS AKTUALIZACE Č. 2 pro navazující plochy výrobní (zastavitelná plocha Z16)
|
11. 7. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 3 ÚPM Dobruška
|
24. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
RP historického jádra města Jičína
|
9. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohoznice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Miletín a Rohoznice
|
8. 10. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚP Adršpach
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořičky
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 1 ÚP Bukovice
|
26. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Hronov
|
změna č. 1 ÚPM Hronov
|
19. 4. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Pilníkov
|
změna č. 1 ÚPSÚ Pilníkov
|
30. 8. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobřenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jílovice
|
ÚP Jílovice
|
12. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 5 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
ÚS Roudnice U hřbitova - lokalita č. 16 (změna 8/2022)
|
27. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚPO Barchov
|
10. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město
|
ÚP Nové Město
|
26. 4. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚPSÚ Častolovice
|
4. 8. 1994
|
|
|
|
|
|
|
|
Hynčice
|
změna č. 1 ÚP Hynčice
|
5. 6. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 5 ÚP Vamberk
|
7. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 1a ÚP Podbřezí
|
23. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Martínkovice
|
změna č. 1 ÚP Martínkovice
|
19. 8. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS veřejného prostranství - park Oáza
|
4. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Smiřice
|
změna č. 3 ÚP Smiřice
|
13. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
změna č. 1 ÚP Meziměstí
|
26. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 2 ÚPM Trutnov
|
15. 9. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 1
|
29. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobotka
|
ÚS Čálovice lokalita Z15
|
9. 5. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Lochov
|
ÚP Dolní Lochov
|
9. 9. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚS zastavitelné plochy Z1 a plochy přestavby P1 kú Rybná nad Zdobnicí
|
28. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 75
|
20. 12. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|