Hradec Králové
|
ÚS Rodinné domy - Pod Vodárnou
|
11. 10. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚP Jaroměř
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchý Důl
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Deštné v Orlických horách
|
změna č. 1 ÚPSÚ Deštné v Orlických horách
|
17. 2. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Božanov
|
ÚPO Božanov
|
9. 10. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Osičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Brzice
|
ÚP Brzice
|
2. 8. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlibice
|
změna č. 2 ÚPO Úlibice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka
|
ÚS veřejného prostranství "Pecka - lokalita Lhota" UKONČENA MOŽNOST VYUŽITÍ
|
7. 9. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukavice
|
ÚS zastavitelná plocha Z15 (dle ÚP Lukavice)
|
16. 10. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysokov
|
změna č. 4 ÚPO Vysokov
|
14. 10. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Velichovky
|
ÚPO Velichovky
|
9. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
ÚPO Podhradí - místní část Šlikova Ves
|
24. 5. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚP Zaloňov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhota pod Libčany
|
ÚS plochy Z19a, Z19b
|
20. 9. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚS Velké Petrovice - zastavitelná plocha Z1
|
20. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Miletín
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Jívka
|
změna č. 1 ÚP Jívka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
RP Trutnov - Červený kopec
|
19. 11. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|
Rožnov
|
ÚP Rožnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Libčany
|
ÚS Libčany - lokalita č. 18
|
23. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Podhradí
|
změna č. 1 ÚPO Podhradí - Šlikova Ves
|
9. 11. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Přím
|
ÚS Dolní Přím - lokalita Zh1
|
28. 4. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobylice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Černilov
|
ÚS Černilov - zastavitelná plocha Z10a, Z10b, Z10c, Z10d, Z10e (US3)
|
8. 9. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Police nad Metují
|
změna č. 1 ÚPM Police nad Metují
|
29. 9. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Dřevěnice
|
změny č. 1 ÚPSÚ Dřevěnice
|
10. 1. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Zdobnice
|
ÚPO Zdobnice
|
13. 8. 2003
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚPSÚ Dolní Dvůr, Černý Důl, Strážné
|
4. 1. 1984
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Trutnov - Nové Dvory
|
11. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 87
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Libníkovice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Paka
|
změna č. 1 ÚP Stará Paka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
RP Poloostrov Rozkoš,část Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Třebechovice pod Orebem
|
ÚS Třebechovice pod Orebem - Hajnišův mlýn
|
10. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 165
|
21. 10. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Chudeřice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Židovice
|
ÚPO Židovice
|
24. 7. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohuslavice
|
změna č. 3 ÚPO Bohuslavice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS Náchod - lokalita Z11/sm územního plánu Náchod
|
15. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 238
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Lískovice
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Hořice
|
16. 11. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
změna č. 1 ÚS Nechanice - Za školou I.
|
21. 10. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS Sendražice, zastavitelná plocha Z11 - ukončena platnost
|
17. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
RP Podzámčí
|
26. 4. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS Lochenice, lokalita Z5 - I. etapa
|
2. 6. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|