Brada-Rybníček
|
změny č. 1 ÚPO Brada -Rybníček
|
5. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lázně Bělohrad
|
změna č. 2 ÚPO Lázně Bělohrad
|
1. 7. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 6 ÚP Špindlerův Mlýn
|
8. 2. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Rohenice
|
změna č. 3 ÚPSÚ Rohenice
|
10. 11. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bříšťany
|
změny č. 1 ÚPSÚ Bříšťany
|
20. 12. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Petrovičky
|
ÚP Petrovičky
|
5. 10. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 3 ÚPN SÚ Roudnice
|
24. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Nová Ves
|
změna č. 2 ÚPO Nová Ves
|
28. 7. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 6 ÚPSÚ Podbřezí
|
7. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobré
|
změna č. 1 ÚP Dobré
|
26. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloňov
|
ÚPO Zaloňov
|
30. 5. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 3 ÚP Hořice
|
19. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Petrovice
|
ÚPO Velké Petrovice
|
15. 12. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 6 ÚP Dobruška
|
11. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Meziměstí
|
ÚPSÚ Meziměstí
|
16. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚPM Trutnov
|
8. 10. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Babice
|
ÚP Babice
|
8. 9. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystřice
|
ÚP Bystřice
|
24. 11. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Klamoš
|
změna č. 1 ÚPO Klamoš
|
15. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Batňovice
|
ÚPO Batňovice
|
25. 4. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybná nad Zdobnicí
|
ÚP Rybná nad Zdobnicí
|
5. 12. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Sovětice
|
změna č. 1 ÚP Sovětice
|
19. 4. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Velký Vřešťov
|
ÚP Velký Vřešťov
|
18. 12. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Chotěvice
|
ÚPO Chotěvice
|
25. 3. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladějov
|
ÚP Mladějov
|
19. 7. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS plochy č. 019 (Z23 Horní Staré Město)
|
31. 5. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 59
|
30. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Hrádek
|
změna č. 4 ÚPO Nový Hrádek
|
3. 4. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Černčice
|
ÚPO Černčice
|
4. 4. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Liberk
|
změna č. 1 ÚP Liberk
|
16. 1. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítězná
|
změna č. 2 ÚPO Vítězná
|
27. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 3 ÚPSÚ Dolní Radechová
|
19. 5. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Bezděkov nad Metují
|
ÚP Bezděkov nad Metují
|
8. 2. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Sadová
|
změna č. 1 ÚP Sadová
|
4. 6. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Jahodov
|
ÚPO Jahodov
|
5. 9. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
ÚP Boháňka
|
24. 2. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohnišov
|
změna č. 2 ÚPSÚ Ohnišov
|
30. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 2 ÚP Voděrady
|
15. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 4 ÚPO Jaroměř
|
4. 3. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Předměřice nad Labem
|
změna č. 3 ÚPSÚ Předměřice n. Labem - Lochenice
|
11. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
změna č. 7 ÚPSÚ Náchod
|
11. 4. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Třtěnice
|
změny I. ÚPO Třetěnice
|
11. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Opočno
|
změna č. II. ÚPSÚ Opočno
|
26. 10. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchlabí
|
ÚS Rezidenční zóna na Slunečné, varianta B
|
25. 8. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Strážné
|
ÚP Strážného
|
1. 11. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚPSÚ Nechanice
|
6. 2. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Boháňka
|
změna č. 1 ÚP Boháňka
|
11. 2. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice - změna č. IV.
|
29. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lodín
|
změna č. 2 ÚPO Lodín
|
3. 8. 2007
|
|
|
|
|
|
|
|