Hradec Králové
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičín
|
ÚS Kasárna Jičín - nová
|
18. 3. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 4 ÚP Hořice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
změna č. 8 ÚP Dobruška
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukvice
|
změna č. 1 ÚP Bukvice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nové Město nad Metují
|
ÚS Vrchoviny - území S3
|
25. 8. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Velké Poříčí
|
ÚPSÚ Hronov
|
15. 12. 1988
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolany
|
změna č. 2 ÚPO Dolany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smržov
|
ÚS lokalita Z13 Smržov
|
23. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartošovice v Orlických horách
|
změna č. 3 ÚPSÚ Bartošovice v Orl. horách
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kacákova Lhota
|
změna č. 1 ÚPSÚ Kacákova Lhota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
změna č. 1 RP Městské památkové zóny Trutnov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Častolovice
|
ÚS Častolovice - Lokalita Sever - zastavitelné plochy Z10 a Z11
|
13. 6. 2024
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohoutov
|
ÚP Kohoutov
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Záměl
|
změna č. 1 ÚPSÚ Záměl
|
3. 6. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
změna č. 4 ÚP Chlumec nad Cidlinou
|
11. 1. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Nový Bydžov
|
změna č. 3 ÚPSÚ Nový Bydžov
|
29. 3. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestec
|
ÚS krajiny ORP Náchod
|
1. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Trutnov
|
ÚS zastavitelné plochy Z24 a navazujících pozemků Trutnov
|
4. 12. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
změna č. 2 ÚPO Vitiněves
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stará Voda
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Běleč nad Orlicí
|
ÚS Běleč n. O. - lokalita 15 - změna č. 1
|
15. 3. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Nahořany
|
změna č. 1 ÚP Nahořany
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostelec
|
ÚP Kostelec
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Důl
|
ÚS rekreačního prostoru Čistá - Smrčina
|
3. 6. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Libuň
|
ÚPSÚ Libuň - změny 1999
|
15. 6. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Chvaleč
|
změna č. 2 ÚPO Chvaleč
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Starý Bydžov
|
ÚS krajiny správního obvodu ORP Nový Bydžov
|
30. 9. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárky
|
změna č. 1 ÚP Žďárky
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 107
|
28. 3. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedloňov
|
ÚPSÚ Sedloňov
|
9. 9. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 2 ÚP Obědovice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janské Lázně
|
změna č. 3 ÚP Janské Lázně
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitiněves
|
RP Vitiněves, lokalita Hradčany - NEDOKONČENO
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 157
|
30. 9. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Olešnice
|
změna č. 1 ÚP Olešnice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 5 ÚP Dvůr Králové nad Labem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Náchod
|
ÚS lokality Z23/n Územního plánu Náchod
|
8. 4. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
ÚS14 Červený Kostelec lokality L-BI-02, L-PV-04, L-PV-09, L-PV-10
|
28. 12. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Bohdašín
|
ÚP Bohdašín
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nechanice
|
ÚS Nechanice Za školou 2020 - plocha N-Z21, N-Z44, N-Z45, N-Z47
|
5. 5. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
České Meziříčí
|
změna č. 2 ÚPSÚ České Meziříčí
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sendražice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Lochenice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Borohrádek
|
ÚPSÚ Borohrádek
|
12. 10. 1995
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
měna č. 2 ÚP Kvasiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hradec Králové
|
změna č. 212
|
21. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Orlické Záhoří
|
změna č. 1 ÚP Orlické Záhoří
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jestřebí
|
ÚS veřejných prostranství - Jestřebí
|
4. 9. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrchovnice
|
ÚS krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Hradec Králové
|
24. 10. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|