Rychnov nad Kněžnou
|
změna č. 11 ÚPO Rychnov nad Kněžnou
|
8. 9. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady
|
23. 2. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosičky
|
ÚPO Kosičky
|
8. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Říkov
|
ÚPO Říkov
|
28. 1. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Choustníkovo Hradiště
|
ZÚ Choustníkovo Hradiště
|
2. 4. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Kalná
|
změna č. 1 ÚP Dolní Kalná
|
4. 4. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Žernov
|
změna č. 3 ÚPO Žernov
|
6. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Obědovice
|
změna č. 1 ÚP Obědovice
|
22. 12. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Libošovice
|
ÚPO Libošovice
|
11. 11. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Voděrady
|
změna č. 1 ÚPSÚ Voděrady
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolní Radechová
|
změna č. 2 ÚP Dolní Radechová
|
26. 10. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Staré Hrady
|
změny I. ÚPSÚ Libáň a Staré Hrady - Staré Hrady
|
30. 9. 2009
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesovice
|
ÚPO Třesovice
|
2. 6. 2005
|
|
|
|
|
|
|
|
Janov
|
změna č. 1 ÚPO Janov
|
17. 9. 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
Provodov-Šonov
|
ÚP Provodov-Šonov
|
17. 10. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Kratonohy
|
ÚP Kratonohy
|
4. 5. 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
Skalice
|
změna č. 1 ÚPO Skalice
|
8. 12. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaroměř
|
změna č. 1 ÚP Jaroměř
|
16. 7. 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvůr Králové nad Labem
|
změna č. 3 ÚPM Dvůr Králové nad Labem
|
23. 9. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Úbislavice
|
ÚPSÚ Úbislavice
|
20. 1. 1997
|
|
|
|
|
|
|
|
Červený Kostelec
|
změna č. 2 ÚPO Červený Kostelec
|
14. 12. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Lišice
|
ÚPO Lišice
|
13. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Všestary
|
ÚPO Všestary
|
20. 5. 2004
|
|
|
|
|
|
|
|
Studnice
|
ÚP Studnice
|
16. 12. 2015
|
|
|
|
|
|
|
|
Újezd pod Troskami
|
ÚP Újezd pod Troskami
|
16. 5. 2017
|
|
|
|
|
|
|
|
Česká Skalice
|
ÚPO Česká Skalice
|
25. 11. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda nad Úpou
|
změna č. 1 ÚPM Svoboda nad Úpou
|
24. 7. 2008
|
|
|
|
|
|
|
|
Kvasiny
|
změna č. 2 ÚPSÚ Kvasiny
|
26. 9. 2001
|
|
|
|
|
|
|
|
Slatina nad Zdobnicí
|
ÚP Slatina nad Zdobnicí
|
27. 12. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Horní Maršov
|
ÚP Horní Maršov
|
14. 9. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Šestajovice
|
ÚP Šestajovice
|
8. 6. 2016
|
|
|
|
|
|
|
|
Vamberk
|
změna č. 4 ÚP Vamberk
|
21. 10. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
Malé Svatoňovice
|
změna č. 3 ÚP Malé Svatoňovice
|
18. 10. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Špindlerův Mlýn
|
změna č. 7 ÚP Špindlerův Mlýn
|
7. 11. 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
Jičíněves
|
změna I. ÚPSÚ Jičíněves
|
30. 5. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Roudnice
|
Změna č. 2 ÚPN SÚ Roudnice
|
13. 3. 1998
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřibojedy
|
ÚP Hřibojedy
|
19. 12. 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
Podbřezí
|
změna č. 5 ÚPSÚ Podbřezí
|
20. 9. 2012
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořice
|
změna č. 7 ÚPSÚ Hořice
|
26. 4. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Chlumec nad Cidlinou
|
ÚPO Chlumec nad Cidlinou
|
31. 3. 1999
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobruška
|
RP městské památkové zóny
|
26. 6. 2006
|
|
|
|
|
|
|
|
Adršpach
|
ÚP Adršpach
|
12. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Hostinné
|
ÚPM Hostinné
|
22. 6. 2000
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovice
|
změna č. 1 ÚP Bukovice
|
26. 11. 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
Libáň
|
změna č. II. ÚPSÚ Libáň - Staré Hrady
|
13. 10. 2010
|
|
|
|
|
|
|
|
Vernéřovice
|
ÚP Vernéřovice
|
17. 3. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohalice
|
ÚP Dohalice
|
12. 12. 2011
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladé Buky
|
změna č. 4 ÚPO Mladé Buky
|
17. 12. 2013
|
|
|
|
|
|
|
|
Barchov
|
ÚPO Barchov
|
10. 10. 2002
|
|
|
|
|
|
|
|
Káranice
|
ÚP Káranice
|
30. 6. 2021
|
|
|
|
|
|
|
|